Акорди Хортиці

В Запоріжжі народився і став справжнім святом класичного мистецтва Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці»,  завдяки якому вже дев’ятнадцяту весну поспіль місто перетворюється на мистецький центр, у який в цьому році з’їхалось понад 400 учасників – кращих молодих солістів і творчих колективів з України й зарубіжжя: Польщі, Литви, Сербії, Білорусі, США.

Надзвичайне враження справило відкриття самого фестивалю. На сцені академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії, головний диригент та художній керівник народний артист України В’ячеслав Редя. Виступи членів журі зачепило найтонші струни душі юних виконавців.

«Акорди Хортиці» – це змагання достойних, він відкриває імена нових обдарувань, запалює нові зірки, сприяє творчому зростанню юних талантів .

Ми вітаємо переможців конкурсу – учнів нашої школи з чудовими результатами:

Лауреат ІІ ступеня в номінації струнно-смичкові інструменти ІV вікової категорії Супрунюк Владислав (кл. викл. Даниленко Л.Д., конц. Ясінська О.М.);

Лауреат ІІІ ступеня в номінації струнно-смичкові інструменти І вікової категорії Сольський Олександр (кл. викл. Плахцінська Н.В., конц. Марущак Н.І.);

Дипломант в номінації струнно-смичкові інструменти І вікової категорії Марущак Катерина (кл. викл. Плахцінська Н.В., конц. Марущак Н.І.).

Віримо, що участь в такому потужному конкурсі став справжнім святом для учнів та викладачів, джерелом надхнення та важливим стимулом для подальшого професійного зростання.

Бажаємо їм наполегливості та щасливої творчої долі!