І місце
(молодша група)
Пасенчук Каріна – Бучацька музична школа
(середня група)
Карашкевич Христина – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
Нікітенко Олександра – ТМШ №1 ім. В. Барвінського
ІІ місце
(молодша група)
Макарова Тетяна – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
Видойник Денис – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
Слатвинська Христина – Почаївська дитяча музична школа
(середня група)
Дорожинська Валентина – Збаразька районна комунальна музична школа
Підгірний Денис – Коропецька комунальна мистецька школа
Тхорик Софія – ТМШ №1 ім. В. Барвінського
Махніцька Владислава – Заліщицька державна музична школа
Котис Юліанна – ТМШ №1 ім. В. Барвінського
(старша група)
Чучук Тетяна – ТМШ №1 ім. В. Барвінського
ІІІ місце
(молодша група)
Кульчицька Аліса – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
Лехан Роксолана – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
Ногаль Влада – ТМШ №1 ім. М. Барвінського
Савків Мар’яна – ТМШ №1 ім. М. Барвінського
(середня група)
Винницька Оріяна – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
Ляшук Ольга – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
Зендран Анастасія – ТМШ №1 ім. В. Барвінського
Парносов Ярема – ТМШ №1 ім. В. Барвінського
ІV місце
(молодша група)
Писанюк Вікторія – Чортківська міська музична школа
Зазуляк Анна – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
Смиричинська Анна – ТМШ №1 ім. М. Барвінського
Скакун Ольга – Теребовлянська мистецька школа
(середня група)
Слободянюк Маргарита – Почаївська дитяча музична школа
Тарасюк Тетяна – Кременецька школа мистецтв ім. М.Вериківського
Номінації:
«За краще виконання твору Василя Барвінського»
(молодша група)
Гикава Юлія – Чортківська міська музична школа
Смиричинська Анна – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
Видойник Денис – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
Тимчук Маріанна – Кременецька школа мистецтв ім. М.Вериківського
(середня група)
Дорожинська Валентина – Збаразька районна комунальна музична школа
Клапоущак Аліна – Скала-Подільська дитяча музична школа
Підгірний Денис – Коропецька комунальна мистецька школа
Карашкевич Христина – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
Нікітенко Олександра – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
«За краще виконання поліфонії»
(молодша група)
Білорус Олександра – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
«За краще виконання кантилени»
(молодша група)
Ваврух Софія – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
Мисько Дарина – Гусятинська мистецька школа
(старша група)
Лацік Ірина – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
«За краще виконання віртуозного твору»
(молодша група)
Шумелда Аліна – Збаразька районна комунальна музична школа
(середня група)
Лукаш Ліана – Скала-Подільська дитяча музична школа
Прокоп Марія – Збаразька районна комунальна музична школа
«За краще виконання програмного твору»
(молодша група)
Горошко Олександра – Кременецька школа мистецтв ім. М.Вериківського
Ремінник Вікторія – Коропецька комунальна мистецька школа
Сивак Марія – Острівська музична школа
(середня група)
Тарасюк Тетяна – Кременецька школа мистецтв ім. М.Вериківського
Парносов Ярема – ТМШ №1 ім. В.Барвінського
«Дебют»
(молодша група)
Лукаш Зоряна – Скала-Подільська дитяча музична школа
«Надія конкурсу»
(середня група)
Касперська Софія – Монастириська дитяча музична школа
Кришталович Естер – Скалатська дитяча музична школа
«Яскрава індивідуальність»
(молодша група)
Губай Лілія – Монастириська дитяча музична школа
(середня група)
Махніцька Владислава – Заліщицька державна музична школа
Грамоти за участь
(молодша група)
Байтала Ангеліна – Збаразька районна комунальна музична школа
Ковальчук Вікторія – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
Андрусишин Андрій – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
Ковальчук Єва – Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька
школа ім. І.Герети
Куриляк Марія – Козівська школа мистецтв
Поморянська Надія – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
Кошуль Ілона – Теребовлянська мистецька школа
Палкова Анастасія – Монастириська дитяча музична школа
Козій Галина – Більче-Золотецька дитяча музична школа
Зарічна Ірина – ТМШ №2 ім. М.Вербицького
Бригадир Арсен- Гусятинська мистецька школа
Липчак Юлія – Острівська музична школа
(середня група)
Ядловська Ярина – Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька
школа ім. І.Герети
Ковальчук Анастасія – Хоростківська музична школа
Гудзовська Анастасія – Монастириська дитяча музична школа
Олійник Ірина – Збаразька районна комунальна музична школа
Павлюк Вікторія – Чортківська міська музична школа
Тимчишин Тетяна-Іванна – Залозецька дитяча музична школа
Кікцьо Елізавета – Збаразька районна комунальна музична школа
Глембіцька Софія – Монастириська дитяча музична школа